tarafından

Rock’n Coke’a The Prodigy Damgayı Vurdu!


Cumartesi günü Rock’n Coke festival alanı kelimenin tam anlamıyla cayır cayır yanıyordu!

TÜRKLER GİBİSİ YOK!
Ana sahne bilindiği üzere Aylin Aslım’la açıldı; iyiydi, hoştu. Sonra sırasıyla Howling Bells, Emre Aydın, “Türk hayranlarım gibisini görmedim” diyen ‘güzel kadın’ Juliette Lewis ve Jane’s Addiction sahne aldı. Her konseri izlemek için gelmiş olan ‘o sadık kitle’, grupların sahneye çıktığını görür görmez hızlı adımlarla bulundukları mevkiyi terk ediyor ve konser alanına konuşlanıyordu.

KALABALIK DEĞİLDİ
Hava kararmış, saatler dokuzu gösteriyordu ki, ben ortalığı toz duman kaplayacak zannediyordum çünkü sahneye Duman çıkmıştı. Bence sıradan bir konserdi. Kaan Tangöze yine tişörtünü çıkardı, ‘Eski köprünün altında’ şarkısı yine hep birlikte söylendi… Ama kalabalık yeterince kalabalık değildi! Alkışlar yeterince kuvvetli değildi. Sonradan gördük ki, meğer gerçek kalabalık, enerjisini Nine Inch Nails ile The Prodigy’e saklamış.

ÇIRPIN! SIÇRAYIN!
Şu kadarını söyleyeyim; Nine Inch Nails (dokuz inçlik tırnaklar anlamına geliyor) izleyici üzerinde tırnak izlerini bıraktı, festival ‘rock’a doydu. Bu grup, tozu dumana kattı!theprodigy

Verilen ihtiyaç molasını buldukları yere oturup, yatarak geçiren festivalciler yaklaşık kırkbeş dakika sonra resmen çoğaldı. Çünkü The Prodigy hoplayıp sıçrayarak sahneye çıktı. Grubun solistlerinden Keith Flint hiç yerinde durmadı. Savaş boyası süren Maxim Reality ise bir seyirci arasında bir sahnedeydi. Kalabalığı orkestra şefi edasıyla yönetti. “Ellerinizi çırpın!” dedi çırpıldı, “Şimdi sıçrayın!” dedi sıçrandı. Kısacası The Prodigy, İstanbul Park’ta binlerce kişiyi sıçrattı, hoplattı, oynattı!

(Sabah Gazetesi)

Reklamlar

Rock’n Coke’a The Prodigy Damgayı Vurdu!” üzerine 2 yorum

  1. dogru,duman cok sıradandı,dinlendim yerden hareket dahi etmedm,nin ve prodigy (ki haftasonunn en iisydi bence) muazzamdı.pazar gunu ise linkn park prodigy kadr sahane deildi gene bnce,kaiser chiers ile razorlight ı da tuttum.

  2. Her gittigi ülkede ayni lafi söylüyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s