tarafından

Aşkı Memnu’da Bihter ve Behlül’ü kim gördü?


Behlül ve Bihter’i kimin gördüğünü yaz boyunca merak eden izleyici anlaşılan bir kaç bölüm daha bekleyecek. Çünkü ilk bölümde şüphelenilen isimlerin hiçbiri fire vermedi.

Bihter, Behlül’ü alelacele tekneye gönderdikten sonra eve doğru giderken Nihal ile karşılaştı. Telaşlı hali Nihal’in gözünden kaçmadı. Bihter Nihal’in herşeyi görüp göremediğini anlamaya çalışırken bu kez de bahçede karşılarına Deniz Hanım çıktı. onun da şüpheli hali Bihter’i iyice endişelendirdi.

Kendilerini gören kişinin kim olduğunu bir türlü anlayamayan Bihter, Deniz Hanım’ın şüpheli bakışları altında ne yapacağını bilemedi.

Sonunda kendisini Adnan’ın çalışma odasına atan Bihter, hüngür hüngür ağlamaya başladı. Yaşadığı şeyin ağırlığını üzerinden atamayan Bihter, bir yandan da kime yakalandığını anlamaya çalıştı.

Matmazel’in Nihal’i “Dikkatli ol. Sen çok masumsun” sözleriyle uyarması Nihal’i de seyirciyi de şaşırttı. “Bazı şeyler için zaman var. Bunun olmaması için dua etsem de kalp kırıklıkları yaşayacaksın bu kaçınılmaz” sözleri de ekran başındakilerde ‘Acaba Behlül ve Bihter’i gören Deniz Hanım mı?’ sorusunu doğurdu.

Bu arada evde ağlayan Firdevs Hanım’ın hali de ‘Acaba o mu?’ sorusun doğurdu. Zira Firdevs Hanım, Adnan Bey’in aniden gelmesiyle tedirgin oldu. Bihter’i aramak için bahçeye çıkmaya çalışan Adnan Bey’i durduran Firdevs Hanım, “Ben bahçeye baktım, göremedim’ diyerek Adnan Bey’i engellemeye çalışması da dikkatlerden kaçmadı.

Firdevs Hanım’ın “Yarından itibaren yepyeni bir hayat başlıyor bizim için ne olursa olsun” sözleri de tuz biber ekti.

Bu sırada Bihter ise bahçede Behlül ile birlikteyken kaybolan küpesinin peşine düşmüştü.

Adnan Bey, bahçeye çıkarak Bihter’i buldu. Birlikte eve giderlerken ise izleyiciyi bir sürpriz bekliyordu. Bihter ve Behlül’ü gören kişinin gözünden Adnan ve Bihter’in gidişlerini izledik. Aşıkları gören her kimse, mekandan da pek uzaklaşmamışa benziyor.

Dolayısıyla ev ahalisinin o esnada evde olduğu düşünülürse, geriye kalanlar yani evdeki yardımcılardan birinin ikiliyi görmüş olma ihtimali daha da artıyor.

Ancak sabah Katya’dan, Adnan ile kendisinin düğün resimlerine bakarak ağladığını duyan Bihter’in şüphesi iyice arrttı. Annesinin kendilerini görmüş olmasından endişelenen Bihter’in hikayeyi gözünde canlandırması, ‘Acaba mı?’ sorusunu yarattı. Ancak bu sadece Bihter’in kurduğu hayal de olabilirdi!

Bihter, Behlül’ün telefonuna mesaj bırakırken “Dün gece bizi gören galiba Matmazel’di. Emin değilim annem de olabilir” diyerek şüphelendiği isimleri
saydı.

Bu arada Beşir üzerindeki şüpheler de artıyor. Cemile, Nihal’e soğuk davranan ve aileden uzak durmaya çalışan Beşir’in gece mutfakta dalgın bir halde oturduğunu söyleyince, bu kez gözler Beşir’e çevrildi. Beşir’in Bihter’i gördüğü anda yaşadığı telaş ve ifadesi de ‘Acaba o mu?’ şüphesini doğurdu.

Herkes o sürpriz tanıdığı merak ederken, bir sürpriz daha oluştu. Behlül’ün şarj aletini tekneye getiren Nesrin, teknede Bihter’in çantasını görünce şüpheye düştü. Çılgın aşıklar, arkalarında iz bırakmamaya çalışırken işleri iyice berbat etmeye başladılar.

Adnan’a Peyker’e gittiği yalanını uyduran Bihter, telefonunu kapatınca işler sarpa sardı. Adnan Bey, Peyker’i aradı. Peyker, kıvırmaya çalıştı ama bir şüphe de Adnan Bey’in içine düşmüş oldu.

Sürpriz tanık, bu bölüm ortaya çıkmadı. Ancak her kimse kaybolan küpeyi Bihter’in odasına bırakmıştı. Bihter masasının üstünde küpeyi bulunca kalakaldı. O esnada içeriye Firdevs Hanım girdi. Şüpheler Firdev’se yöneldi ancak, soru bu bölüm cevap bulamadı ve bu sahne yeni bölümün son sahnesi oldu.

Anlaşılan o ki, izleyici bir süre bu konuyla merakta bırakılacak. Bu da reyting sağlamanın bir başka yolu olarak bir süre izleyiciyi sürüklemeye devam edecek.

Televizyon Gazetesi

Reklamlar

Aşkı Memnu’da Bihter ve Behlül’ü kim gördü?” üzerine 24 yorum

 1. bence firdevs gördü ama beşirde olabilir

 2. bende izledim behlül ve bihteri firdevs hanım gördü

 3. kesinlikleee beşirrrr hmde kesinlikleeeeeeee

 4. çok güzel teşekkür ederim

  reklam yasaktır.

 5. kim olduğunu merak ediyorum 3 kişi olabilir matmazel,beşir,firdevs
  acaba kim???

 6. yha aşkı memnuda KÜPEYİ KİM GÖRDDÜÜÜÜÜÜ
  LANNN

 7. Sayın adminim o sayacı nasıl ekledin söylermisin ben ekleyemedim siteme okdr uğraştım mmkünse emailime mesaj atarmısın görüşmek üzere bu arada sitem : ** iyi akşmlar herkese…

  **

 8. bence firdeshanım çünkü köpeyi bulan o

 9. bence %100 beşir gördü

 10. firdevs gördü. zaten dizidede gösterdilerya firdevs o anı hatırlıyodu.yani firdevs gördü bide beşir gördü eminim.hatta küpeyi o koydu bihterin odasına eminim.

 11. ya beşir gördü siz izlemedinizmi framansını beşirdi hata onların arkasından bakıyodu

 12. ya bu filim igrenç terbiyesiz bereneni anne babasına çok ayıp rezil oldu ahlaksız

 13. bhence kimin gördiğü önemli değil sonuta 70 milyon gördü onların kırıştırdığını(ama hiç umulmadık bir kişi gördü ne firdevs.ne beşir nede matmazel)hiç sanmadığımız kişi

 14. bence %100 beşirdir
  adnan bey öğrenmez bu yasak aşkı
  beşir söylemeye çalışır ama adnan bey öğrenmez
  bence bu yasak aşk tutkuyla alevleniyor
  sonunda yasak aşkı er geç adnan bey öğrenir
  behlül ve bihter AŞKI MEMNU

 15. ben bu flmi çok sewiorum we izledim beşir şüpeleniooo ama bihterin annesi gorduu matbazelde çok şüpelenio hepinizinki yanlışş benimki doğru

 16. ya siz neden yarış yapıyosunuzkii hiçbiriniz iyi bilememişinizz damla en iyisini bilio ben o flmde oynuyorumm batuhan karacakayayım şu hilalın kardeşiii msnemi de werimm ekleyin benii ***

 17. bende izledim o bölümünü bence firdevs gördü çünkü orda bişi düştü o yüzden firdevs anladı.

 18. bence firdevs hanım çünkü o seranın orda küpeyi buldu . beşirde sadece kaset veya sidi var

 19. bence firdevs hanım çünkü o seranın orda küpeyi buldu .

 20. bence firdevs hanım çünkü o seranın orda küpeyi buldu . ayrıca diğerleri sadece şüpeleniyo

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s